خانه بوتیمار با بیش از یک دهه تجربه در گردشگری بومی از سال 89 دارای مجوز بهره براداری از سازمان میراث فرهنگی اصفهان می باشد

رزرواسیون

از شما میهمانان آینده خانه بوتیمار دعوت می کنیم به چند نکته پیش از رزرواسیون توجه بفرمائید : خانه بوتیمار یک محیط آرام ، خانوادگی و سنتی است ، روی این  اصل در آن اینترنت ، رادیو ، تلویزیون ، مبلمان و تخت خواب وجود ندارد ، لذا ممکن است برای میهمانان مســـــــــن تر که با زمین نشستن و خوابیدن و یا دوستان  جوانی که به دنبال هیاهو هستند مناسب نباشد . از کسانی که با خلوت خودشان و سکوت رابطه ی خوبی ندارند و حوصـله شان ســــــر می رود دعــوت می کنیم  پیش از رزرو به این نکته توجه ویژه داشته باشند .

اقــامت در خـانه بوتیمـار به شما فرصـت می دهد تا چند روزی به دور از هیاهوی شهری در سکوت و آرامش  روستائی در خلوت خود و یا همراه خانواده و دوستان نوعی دیگر از زندگی و لذت هایش را تجـــربه کنید . در اینجا تفریح گردش در طبیعت و مشاهده ی چشم  اندازهای بی نظیرش هوای خوب و تمیز ، خوردن غذاهای تازه و محلی و شب ها جمع شدن به دور آتش به جــای تلویزیون می باشد .

اگر صرفا به دنبال یک محل  اقامت در کویر هستید قبل از رزرواسیون دوباره شرایط خانه بوتیمار را با خود مرور کنید . در خانه بوتیمارغذاها بسته به فصل و تازه سرو شده و از شما دعوت  مــــــی کنیم برای کسب تجربه ی جدید از آوردن مواد غذائی خصوصا چیپس و پفک و نوشابه های گاز دار خودداری فرمائید . در حال حاضر فقط گهگداری امکان  انتخاب نوع غذا از طرف مـــــــیهمانان وجود دارد و آن هم در هنگام رزرواسیون .

خانه بوتیمار بر این است تا برای میهمانان گرامی تجربه جدیدی از سفر را خاطر نشان سازد و لذا صرفا اجاره خانه بدون هیچ گونه وعده های غذائی میسر نمی باشد ،

 در این راســتا میهمانان زحمت آشپزی در خانه بوتیمار را ندارند و در صورت احتیاج به رژیم غذائی خاص هنگام رزرواسیون هماهنگ کنند. هزینه اقامت در خانه  بوتیمار به چند فاکتور بستگی دارد ، منجـــــــــمله تعداد میهمانان ، تعداد شب ها و خدماتی که ارائه می گردد .

هزینه اقامت در خانه بوتیمار به چند فاکتور بستگی دارد ، منجمله تعداد میهمانان ، تعداد شب ها و خدماتی که ارائه می گردد .

           

لطفاً پیش از رزرو، متن بالا و لینک کارنامه خانه بوتیمار، را حتماً و به دقت مطالعه فرمائید.

           

تعرفه قیمتها برای سال 1395

هر شب، اقامت                                                  49.000 تومان

صبحانه                                                           21.000 تومان

نهار                                                               28.000 تومان

شام                                                                28.000 تومان

پذیرایی جانبی                                                   10.000 تومان

           

 

هزینه ها برای راهنمایان و رانندگان همراه گروه های بیش از 15 نفر 50% محاسبه میگردد.

تخفیف ویژه : یک نفر رایگان به ازای ورود هر 15 نفر

           

برای برنامه های گشت و گذار، مهمانان میتوانند با استفاده از نقشه ها و کروکی هایی که در قسمت آدرس و نقشه ی راه ارائه گردیده و یا از راهنمایان محلی البته با هماهنگی قبلی استفاده نمایند؛ هزینه های مربوطه متناسب با برنامه های مختلف در قسمت گشت و گذار ها ارائه گردیده است.

چنانچه با وسائل نقلیه عمومی به این محل سفر می کنید، برای رفت و آمدهای بعدی میتوانید متناسب با تعداد نفرات گروه، از وسائل نقلیه مختلفی که در محل موجود است، مانند انواع اتوبوس، مینی بوس و ماشین های سواری  استفاده نمائید.

بـرای همـاهنـگی قـبلی و اطـلاع از هزینه های مربوط به مینی بوس و اتوبوس میتوانید با شماره تلفن های 47 44 40 46 031 و یا 50 42 365 0913 و برای ماشین سواری با شماره های 21 21 40 46 031 یا 30 80 312 0913 یا 55 98 268 0913 تماس بگیرید که مورد تائید ما نیز میباشند.

           

جهت رزرواسیون 50% مبلغ کل هزینه از طریق انتقال بانکی قابل پرداخت میباشد.

شماره کارت      6599  6910  9971  6037

شماره حساب    3008  979  76  0104 

به نام سید احسان اله تاج زاد قهی، بانک ملی

 

لطفاً مبلغ واریز شده را حتماً به شماره تلفن 37 30 101 0912 اطلاع فرمائید.  

Skip Navigation Links. Skip Navigation Links.